Abisi Olan Kızların Gayet İyi Bildiği 13 Şey

Kızlar için abi sahibi olmanın hem iyi hem de kötü yanları var. Listemizdeki maddeleri bitirdiğinizde hangisinin ağırlıkta olduğuna siz karar verin.

1) Abin için ideal etek boyu dizin altıdır.

1-etek-boyu

Abilerin etek boyu takıntısı vardır. Kafalarındaki sınırı geçtiğin anda uyarırlar. Ki o sınır da tabii ki dizin altıdır.

2) İstemesen de futbol uzmanı olursun.

2-futbol

Evde hafta sonu spiker sesiyle geçtiği için ister istemez bol bol kulak misafiri olursun. Böylece sen istemesen bile futbol uzmanı olup çıkarsın.

3) Abiye hizmet etmek en doğal vazifendir.

3-hizmet

Abinin gözünde kız kardeşlerin hizmet etmesi gönüllü yapılan bir şey değil, vazifedir. Pantolonunu ütülersin, çayını getirirsin, çamaşırlarını yıkarsın. E o abin tabii, yapacaksın!

4) Sokakta sevgilinle el ele tutuşamazsın.

4-tedirgin

Abi hem sevgili hem de senin için korku figürüdür. Sokakta ona benzeyen birini görmek dahi ömründen seneler götürür.

5) Acı eşiğin çok yüksektir.

5-aci

Abi dediğin sert bir şahsiyet olduğundan sevgisini de ayı yavrusunu severken boğarmış misali gösterir. “Naber kız?” diyerek sırtınıza attığı tokatların sonucunda haliyle acı eşiğiniz hayli yükselir.

6) Abinin gönüllü çöpçatanı olursun.

6

Abiniz arkadaşlarınızdan birine abayı yaktıysa sizin de elbette aracı olmanızı bekler. Abinin başınızdan gitmesi, kendine bir meşgale bulması için de seve seve yaparsınız.

7) Gerekli gereksiz tüm erkek muhabbetlerini bilirsin.

7-erkek-muhabbeti

Abinin muhabbetleri sayesinde arabadan ava, nargileden hangi gece kulüplerine damsız girileceğine kadar her şeyi bilirsin.

8) Abin nasıl giyineceğini sana sorar.

8-moda

Abi kendini kızlara beğendirmek istediğinde bir kız olarak elbette giyim kuşam konularında sana danışır. Bu da belki yaptığı en akıllıca davranışıdır.

9) Hesap sormak abilerin fıtratında vardır.

9-hesap

Abiler kız kardeşlerinin tepesinde giyotin misali dolaşır. Biriyle mesajlaştığında kim olduğunu sormak en doğal hakkıdır. Hatta telefonu elinden alıp bakmak da en doğal hakkıdır.

10) Erkeklerin tüm davranışlarını önceden kestirebilirsin.

10-erkekler

Evdeki abi sayesinde erkekler konusunda doktora yapmış kadar bilgi sahibi olursun. Karşı cinsini, bağırsaklarının döndüğü tarafı bilecek kadar iyi tanırsın.

11) Görünmez makyaj yapmanı bekler.

11-makyaj

Keşke hiç makyaj yapmasan ama yapacaksan da bari görünmez makyaj yap. Abinin makyaj konusundaki yaklaşımı tam olarak budur.

12) Sen ondan erkekleri, o da senden kızları öğrenir.

12

Sen erkekleri ondan öğreniyorsun ya, o da senden kızları öğrenmek ister. Hoşlandığı birinin kalbini kazanmak için senden tüyolar bekler.

13) Abin gerektiğinde ve gerekmediğinde senin için canını verebilir.

13-korunmak

Abi sahibinin en en en güzel yanı belki de budur: Korunma ve kollanma garantisi. Abiler kardeşlerini gerektiğinde ve hatta gerekmediğinde canını verecek kadar sever.

Yetmediyse bunun bir de video halini izleyin.

Bu listedeki görseller ve maddeler BonbonTV’den. Dilerseniz bu listeyi video olarak da izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Ne Kadar İsteseniz De Ziyaret Edemeyeceğiniz 10 İlginç Yer

GTA’dan Pokemon’a Oynanması Yasaklanan 13 Video Oyun