Bu Kadın Kedi Yalamadan Duramıyor! Çok Tuhaf Takıntıları Olan 12 İnsan

Bu yazıda inanılmaz şeyleri takıntı haline getirmiş insanları araştırdık. Bu öğreneceklerinize inanmakta güçlük çekeceksiniz.

1) Böcek yeme takıntısı

13

Listemizdeki ilk adamın takıntısı böcek yemek. Hatta öyle ki, neredeyse böcekten başka bir şey yemiyor. Yemek için evinde binlerce böcek yetiştiriyor. Arada da değişik böcekler toplamak için doğaya çıkıyor. Buzdolabı da haliyle tıka basa böcek dolu.

2) Ünlüleri takip etme takıntısı

24

Bu Amerikalı kızın takıntısı ise ünlüler. Tüm zamanını ünlüleri takip etmekle geçiriyor. Son 7 yılda yüzlerce farklı ünlüyle fotoğraf çektirmiş. Kutular dolusu fotoğrafı var. Boş vakitlerinde ünlülerle karşılaşabileceği yerlerde adeta nöbet tutuyor. Bir ünlüyü gördüğünde onu bir şekilde  ikna edip beraber selfie çekiyor.

3) Pembe takıntısı

3

Bu kadının takıntısı ise pembe. Kızlar genelde pembe rengi sever ama onun için tam bir saplantı haline gelmiş. Sahip olduğu her şey pembe. İnanılmaz ama köpeğini bile pembeye boyamış.

4) 50’li yıllar takıntısı

4

Bu kadın ise 1950’li yıllara saplantılı. Bütün hayatını sanki o yıllardaymış gibi yaşıyor. Sahip olduğu her şey o zamana ait. Giysilerinden arabasına, saç modelinden makyajına her şey 1950’de nasılsa aynen öyle.

5) Şişme oyuncak takıntısı

aaa

Bu genç adamın acayip saplantısı şişme oyuncaklar. Mesela yemek yerken yanındaki sandalyelere şişme arkadaşlarını oturtuyor. Araba kullanırken yan koltuğunda en sevdiği şişme dostu oluyor. Onlarla televizyon izliyor ve sohbet ediyor. Tabii gece de şişme oyuncaklarına sarılarak uyuyor.

6) Çamaşır suyu takıntısı

camasir

Bu kadında ise çamaşır suyu takıntısı var. Her sabah evinin dört bir köşesini çamaşır suyuyla siliyor. Daha da ilginci, çamaşır suyuyla yıkanıyor. Küveti doldurup suya sabun yerine bol bol çamaşır suyu döküyor. Sonra da bu suda bir güzel yıkanıyor.

7) Birbirinden ayrılmama takıntısı

7

Bunlarsa dünyanın en takıntılı tek yumurta ikizleri. Son 20 yıldır birbirlerinden bir an olsun ayrılmamışlar. Her şeyi ama her şeyi beraber yapıyorlar. Öyle ki, yedikleri yemeğin gramajının bile aynı olmasını istiyorlar. Aynı anda konuşuyorlar ve konuşurken de aynı şeyleri söylüyorlar.

8) Troll bebek takıntısı

82

Sıradaki kadının takıntısı troll bebekler. Evinde 3000’den fazla troll adı verilen bebeklerden var. Mutfak çekmecelerinden bile bu çirkin oyuncaklar var. Hala doymadığından yeni troller bulmak için sürekli internette geziyor.

9) Fare takıntısı

fare

Bu kadınsa farelere saplantılı. Pek çok insanın görmeye bile tahammül edemediği fareleri koynuna alıyor, öpüp kokluyor. Evinde bir sürü faresi var. Onları evcil hayvandan çok arkadaşı gibi görüyor.

10) Kedi yalama ve kedi tüyü yeme takıntısı

kedi

Bu kadının saplantısı kedi yalamak ve kedi tüyü yemek. İnanmayacaksınız ama kadın kedisini taradıktan sonra hayvanı bir güzel yalıyor. Dışarıda olduğu zamanlarda ise tarakta biriken kedi tüylerini toplayıp sakız gibi çiğniyor.

11) Yastık takıntısı

buu

Fotoğrafta gördüğünüz kadının tuhaf  takıntısı ise yastığı. Şu an 20’li yaşlarında ve 16 yıldır yastığından hiç ayrılmamış. “Buu” adını verdiği yastığa canlı biriymiş gibi davranıyor. Yastığı yanında olmazsa kendini çok kötü hissettiğini söylüyor.

12) Vücut geliştirme takıntısı (hem de ailecek!)

cek

Son olarak bu da vücut geliştirme takıntısı olan aile. Her gün yaklaşık 5 saatlerini birlikte egzersiz yaparak geçiriyorlar. Ailenin erkek çocuğu Dylan 11 yaşında olmasına rağmen 70 kilo kaldırabiliyor. 5 yaşındaki kız kardeşi ise şimdilik 20 kilo kaldıracak güce sahip.

İlginizi Çekebilir

Arap Atı’ndan Midilli’ye İnanılmaz Paralara Satılan At Irkları

Futbol Ortamlarında Hava Atmanı Sağlayacak 24 İlginç Bilgi