En Güzel 10 Kadın Youtuber

Dünyadan ve Türkiye’den en güzel kadın Youtuber’ları derledik. Tabii bunlar en popüler olanlar. Doğal olarak aralarında Türk Youtuber’lar da eksik değil.

Zoella

Bu Zoella. Youtube üzerinde 12 milyon aboneli bir kanala sahip. Genellikle makyaj, moda, eğlence ve kendi hayatına dair videolar çekiyor. Londra’da yaşıyor. Ayrıca kendi makyaj ve aksesuar markası var. Bir de kitap yazdı. Kitap 2014 yılında İngiltere’nin en çok satılan kitabı oldu.

Samantha Maria

Buysa Samantha Maria. O da İngiliz. Youtube’ta 2 milyona yakın kişi onu takip ediyor. Pek çok kişiye göre Youtube’un en güzel yüzlerinden birine sahip. Daha çok makyaj ve moda videoları çekiyor. Bir de küçük kızı var. Kendi yaptığı kombinlerini sattığı bir de online mağaza işletiyor.

Lauren Curtis

Sırada Lauren Curtis adındaki bu Youtuber var. O da makyaj ve güzellik konularındaki videolarıyla ünlü. Arada yemek tarifleri ve vloglar da yayınlıyor. Ilk videosunu 2011 yılında çekti. Şu an 3 milyon 600 binden fazla takipçisi var.

Andrea

İşte bu da Andrea. Andrea’nın Seçimi diye bir Youtube kanalı var. Onu 4,2 milyon kişi takip ediyor. Makyajdan giyim kuşama, günlük hayat ipuçlarından sağlıklı yaşama kadar bir sürü konuda videolar yayınlıyor.

Zuzka Light

Buysa Zuzka Light. Diğerlerinden farklı olarak spor ve egzersiz videoları çekiyor. Elbette kendisi aynı zamanda profesyonel bir antrenör. Spor giyim ve beslenme ürünleri olan bir de kendi markası var.

Huda Kattan

Bu da Huda Kattan. Huda Beauty diye bir güzellik ve makyaj kanalı var. Eski bir blogger olan Huda, kendi markasını da çıkarmış. 2 milyondan fazla abonesi var.

Dakotakoti

Buysa Dakotakoti adındaki Youtube kanalının sahibi olan Youtuber. Videomuzdaki en ilginç yüzlerden biri. Çok farklı makyaj videoları çekiyor. Çok fazla video atmasa da yüzbinlerce takipçiye sahip. Anime karakterlerine olan benzerliği ise inanılmaz.

Jenna Marbles

Buysa en popüler Youtuber’lardan biri olan Jenna Marbles. Yaklaşık 18 milyon insanın takip ettiği Jenna Marbles, modadan vloglara kadar neredeyse her konuda video çekiyor. Dünyanın en bilinen Youtube starlarından biri olan Jenna Marbles bu işten en çok para kazanan isimlerden biri.

Okaysage

Bu da Okaysage kanalının sahibi. Dünyanın en güzel Youtuberların biri olan bu kızı da makyaj ve güzellik videoları çekiyor. Bir milyona yakın abonesi var.

Duygu Özaslan

Sırada Türkiye’den bir Youtuber var. Duygu Özaslan Türkiye’nin en popüler moda ve makyaj kanallarından birini sahip. 800 bine yakın insan onu takip ediyor. Duygu Özaslan, ayrıca bir de aksesuar ve hazır giyim markasının sahibi.

Polina Chursanova

Türkiye’nin en güzel Youtuberların biri de Polina Chursanova. 500 bine yakın abonesi var. Genellikle vloglar yayınlıyor. Vloglarında ise seyahatleri, yeme içme ve giyim kuşam aksesuar önerilerine yer veriyor.

Duygu Köseoğlu

Bu isim ise Duygu Köseoğlu. 1 milyon 200 bin abonesi var. Oyun videoları çekerek Youtube kariyerine başladı. Son yıllarda vlog ve eğlence videoları da yayınlıyor.

İlginizi Çekebilir

2017 Yılında En Çok Aranan Şarkılar

Dünyadaki En Ünlü 9 Dolandırıcı (İkisi Türk)