Gelmiş geçmiş en tuhaf video oyunlar ve oyun makineleri

Gelmiş geçmiş en tuhaf video oyunları ve oyun makinelerini araştırdık. Bakın bakalım hangilerini oynamak isterdiniz.

1) Süt sağma simülatörü

1

Oyun için inek şeklinde bir düzenek kurulmuş. En kısa zamanda en çok sütü sağmanız gerekiyor.

2) Bay Sivrisinek

23

Tahmin edeceğiniz üzere oyunda sivrisineksiniz. Amacınız insanlara gizlice yaklaşarak sokmak. Eğer kurbanınız sizi fark ederse her sivrisinek gibi bu kez kurban siz oluyorsunuz.

3) Şalgam sökme simülatörü

34

Normalde topraktan şalgam yumrularını sökme yarışması çiftçiler arasında oynanan bir oyun. Bu onun teknolojik versiyonu. Makineye bağlı bir aparat var. Bütün gücünüzle asılarak sanal şalgamı yerinden çıkarmaya çalışıyorsunuz.

4) Çamaşırların yıkanması için kazanmanız şart olan oyun

4

Çamaşırları içine attıktan sonra bir oyun başlıyor. Çamaşırlarınızın iyi bir şekilde yıkanması için oyunda başarılı olmanız gerekiyor. Başarısız olduğunuzda çamaşırlar doğru düzgün yıkanmıyor.

5) Masa örtüsü çekme simülatörü

53

Üzerindekileri düşürmeden masa örtüsünü çekme numarasını biliyorsunuzdur. Bu onun oyun versiyonu. Konsolun üzerinde bir örtü var. Doğru hız ve açı ile çekerseniz kazanıyorsunuz. Yok eğer yanlış çekerseniz gerçek hayatta olacağı gibi masayı darmadağın edip kaybediyorsunuz.

6) Borsada kaybedenleri intihardan kurtarma oyunu

62

Oyunda amaç, binadan atlayarak intihar eden borsacıları yere çakılmadan yakalamak. Bu oyunu borsada büyük paralar kaybedenlerin intihar etmesinden esinlenerek yapmışlar.

7) Yer sofrasını devirme oyunu

74

Japon icadı garip bir atari oyunu ile devam ediyoruz. Buna sofra devirme oyunu diyebiliriz. Oyunda Japon bir aile var. Oynayan kişi baba rolünü üstleniyor. Önünüzde gerçek bir yer sofrası duruyor. Çok sinirlendiğinizde sofrayı deviriyorsunuz. Zamanlamanız iyi olursa da kazanıyorsunuz.

8) Adam tokatlama oyunu

85

Bu da bir diğer acayip Japon oyunu Oyun makinesine bağlı, insan boyutunda bir maket adam var. Ekranda iki karakter görünüyor. Bunlardan biri sizsiniz. Amacınız, yanınızdaki oyuncuya doğru zamanlarda tokat atmak. Evet, oyundaki yegane amaç bu. Bazen ensesine, bazen de yanağına tokat atıyorsunuz.

9) Canlı ıstakoz yakalama oyunu

Buysa peluş oyuncak yakalama makinesinin tuhaf bir versiyonu. Mantık olarak aynı şekilde çalışıyor. Bir vinç kolunu joystick ile hareket ettirerek kutunun içindeki şeyleri yakalamaya çalışıyorsunuz. Makinenin garipliği, peluş oyuncak yerine ıstakoz yakalamaya çalışıyor olmanız. Evet, hedef canlı ıstakozları yakalamak. Istakozlar sürekli hareket ettiği için yakalamanın epey zor olduğu söyleniyor.

İlginizi Çekebilir

Gezegenler Hakkında Doğru Sandığınız 8 Yanlış Bilgi

Yüz Değiştirme Uygulaması ile Çekilen 15 Acayip Fotoğraf