Netflix ve Amazon Prime’dan Sıkılanlara Alternatif Yasal Platformlar

Biz kısmı için VPN gerekse de, çok sayıda yasal alternatif bulunmasına şaşıracaksınız

Platform ücretleri artıyor, film ve dizi izleyebileceğimiz zaman azalıyor, bazen düşünüyoruz, hem para veriyoruz, hem de kullanamıyoruz diye. Üstelik içerik seçkisi bazılarımızı artık mutlu etmiyor. O zaman, işte hem yasal olan, hem de alternatif içeriklerle size farklı tatlar sunacak platformlara…

1. Crackle
Önce Grouper ismiyle başlayan Crackle, 2004 yılında kurulmuş ücretsiz bir video platformu. 2006 yılında Sony Pictures tarafından satın alındı ​​ve ismi önce Sony Crackle, daha sonra sadece Crackle olarak değiştirildi. Klasikler ve yeni filmler içeren dev bir koleksiyona sahip olan Crackle, maalesef Türkiye’de VPN ile izlenebiliyor. Diziler de içeren platforma https://www.crackle.com adresinden ulaşabilirsiniz.

2. Popcornflix
Oldukça geniş bir film yelpazesine sahip olan platformda yüzlerce filmi ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Yüksek kalitede ve sorunsuz film keyfi sunan Popcornflix’e https://popcornflix.com adresinden, VPN kullanarak ulaşabilirsiniz.

3. Tubi
Ücretsiz, abonelik gerektirmeyen Tubi’ye https://www.tobi.tv adresinden ulaşabilirsiniz. Binlerce içeriğe koleksiyonlara ayrılmış bir katalogdan ulaşabileceğiniz gibi, canlı tv kanallarını da izleyebilirsiniz. Telif hakları gereği Türkiye’de sadece VPN ile ulaşabilirsiniz.

4. Pluto TV
https://www.pluto.tv adresinden inceleyebileceğiniz serviste, canlı TV izleme seçeneğiyle birlikte film ve diziler bulunuyor.

5. Vudu
200.000’den fazla içeriğe sahip olan https://www.vudu.com‘da, ücretsiz seçenğini kullanarak çok sayıda film ve diziyi izlemek mümkün.

İlginizi Çekebilir

Ukrayna Hakkında İzlenmesi Gereken Film ve Videolar

2023 Oscar Adayları – En İyi Film Hangisi, Nerede İzlenir?