Bu Kedinin 200 Milyon Doları Var! Paraya Para Demeyen 10 Zengin Hayvan.

Bu listede dünyanın en zengin hayvanlarını derledik.

1) 375 milyon dolar serveti olan Alman çoban köpeği

14

Bu çoban köpeğinin babası Alman bir kontesin köpeğiydi. Kadın öldüğünde 80 milyon dolarlık servetini bu köpeğin babasına bıraktı. Mirası yöneten firma sayesinde para 375 milyon dolara yükseltti. Zenginliğin tadını çıkaran köpek en kaliteli bifteklerle besleniyor.

2) 200 milyon dolar kazanan Grumpy Cat

2

Buysa parasını kendi alın teriyle kazanan internet ünlüsü Grumpy Cat, yani Huysuz Kedi. Modellik yapıyor, etkinliklere, televizyon programlarına katılıyor. Asık suratı sayesinde şimdiye kadar 200 milyon dolar kazandı.

3) 92 milyon dolar mirasa konan kaniş

33

Tobi adındaki kaniş cinsi bu köpeğin serveti 92 milyon dolar. New Yorklu bir milyoner, otuzlu yıllarda öldüğünde ne kadar parası varsa köpeğine bıraktı. O ilk köpeğin ailesinden olan tüm bireyler halen zengin hayatı sürdürüyor.

4) 25 milyon dolar parası olan kedi

42

Bu kedinin zenginliğinin kaynağı, sahibi olan İngiliz. 1988’de öldüğünde 13 milyon dolarlık servetini kedisine bıraktı. Para 25 milyon dolara yükseldiği için bu aileden gelen tüm kediler artık zengin olarak doğuyor.

5) 15 milyon dolar serveti olan sokak kedisi

54

Bu kedi sokakta ölmek üzereyken kurtarıldı. Kurtaransa İtalya’nın emlak zenginlerinden biriydi. Yaşlı kadın kediyi o kadar çok sevdi ki kendisi öldükten sonra da iyi bir bakım alması için ona 15 milyon dolara yakın miras bıraktı. Ayrıca öldükten sonra kedinin haklarını koruması için bir de avukat tuttu.

6) 10 milyon dolar sahibi terrier

6

Trouble adındaki bu sevimli terrier de şanslı köpeklerden biri. Emlakçı sahibinden ötürü 10 milyon dolarlık servete kondu.

7) 8 milyon dolarlık malikanesi ve 3 milyon dolar parası olan şivava

7

Bu şivava cinsi köpeğe sahibi 3 milyon dolarlık bakım fonu ve 8 milyon dolar değerinde bir malikane bıraktı. Bakıcıları onu en iyi mamalarla besleyip pahalı köpek giysileri alıyor.

8) 15 milyon dolara konan tavuk

8

Listemizdeki en ilginç hayvan bu, çünkü gördüğünüz üzere o bir tavuk. Sahibi İngiliz işadamı öldüğünde tavuğuna 15 milyon dolarlık bir servet bıraktı.

9) 60 milyon dolar için gün sayan maymun

92

Buysa dünyanın en zengin maymunu. Hintli sahipleri henüz hayattalar ama miraslarını ona bırakmaya karar verdiler. Bu sayede maymunun 60 milyon doları olacak.

10) 4 milyon doları ve süper hayatı olan kedi

102

Bu kedinin sahibi ünlü bir moda tasarımcısı. Kediye özel 2 hizmetçi var. Özel jetle seyahat ediyor. En pahalı otellerde, kendi odasında kalıyor. Patilerine her hafta manikür yapılıyor. Rol aldığı reklam filmlerinden 4 milyon dolar kazandı.

İlginizi Çekebilir

Tuhaf Savunma Yöntemleri ile Şaşırtan 7 Hayvan. Ölü Taklidi Yapan Var!

Video Oyunlardaki En Ünlü 12 Silah. Senin Favorin Hangisi?