Tuhaf Şeylerle Evlenen 14 Aykırı Gelin ve Damat

Bu insanların hayat arkadaşı seçimlerini görünce “yok artık” demekten kendinizi alamayacaksınız.

1) Dizüstü bilgisayarı ile evlenen Amerikalı.

13

Bu Amerikalı, eski bir asker. İnanılmaz ama dizüstü bilgisayarı ile resmi nikah kıymak istiyor. Ancak yaptığı nikah başvurusu kabul edilmedi. Bunun üzerine mahkemeye gidip bilgisayarıyla evlenmesine izin verilmesini talep etti. Mahkeme adamın talebini mantıklı bulmadığı için reddetti.

2) Pizza ile evlenen Rus.

23

Bu genç Rus ise ruh eşi olduğuna inandığı pizza ile evlendi. Bir pizzacıda yapılan düğüne pek çok davetli katıldı. Adam evlendiği pizzanın kutusuna gelin duvağı takmayı bile ihmal etmedi. Burada ise yeni evli çifti düğünden sonra görüyorsunuz.

3) Kedileri ile evlenen kadın.

33

48 yaşındaki bu kadının ismi Barberalla. 2004 yılında erkek arkadaşı onu terk etti. Ayrılık depresyonunun üstesinden gelebilmek için evine Lugosi ve Spider adlarını verdiği 2 kedi aldı. Zamanla kedilerine o kadar çok bağlandı ki sonunda onlarla evlenmeye karar verdi. Ardından da evcil hayvanlarla insanları sembolik bir şekilde evlendiren bir internet sitesi üzerinden kedileriyle nikah kıydı.

4) Taş ile evlenen İngiliz sanatçı.

44

Sırada bir oyun karakteriyle evlenen çılgın bir Japon var. Evlendiği karakter ise Nintendo’nun “Love Plus” adlı oyunundaki Nene adında bir kız. Genç adam internette binlerce kişinin izlediği törenle dünya evine girdi.

5) Kendisiyle evlenen kadın.

63

Grace Gelder adındaki bu kız parkta otururken aklına birden kendi kendine evlenme teklif etmek gelmiş. Tabii buna evet yanıtını almış. Grace, 50 davetlinin katıldığı dört dörtlük bir kır düğünü organize ederek Grace ile, yani kendisiyle evlendi.

6) iPhone ile evlenen Amerikalı.

72

34 yaşındaki bu Amerikalı adamsa iPhone’u ile dünya evine girdi. Telefonuyla yaptığı nikah Las Vegas’taki küçük bir kilisede gerçekleşti, çünkü bu saçma nikahı kıymayı kabul eden tek kilise orasıydı. Adam siyah iPhone’a gelinlik olarak beyaz bir kılıf giydirdi.

7) At ile evlenen Danimarkalı.

82

Danimarkalı bir hayvan hakları savunucusu olan 28 yaşındaki bu kadın da Thorgen adını verdiği beyaz bir atla evlenmeyi tercih etti. Rüyalarındaki prens yerine beyaz atla evlenen ilk kadın o olsa gerek.

8) Kobra yılanı ile evlenen Hintli.

9

Bu Hintli kadınsa Bimbala adındaki kobra yılanıyla hayatını birleştirdi. 30 yıldır baktığı yılanla yaptığı nikah törenine 2000 kişi katıldı.

9) Anime karakteri ile evlenen Koreli.

5

Sırada dillere destan bir düğün yaparak üzerinde anime karakteri olan yastıkla evlenen bir Güney Koreli var. 28 yaşındaki adam yastığa gelinlik giydirmeyi ihmal etmedi. Davetlilerin ısrarı ile nikahtan sonra gelini işte böyle öptü.

10) Ölü sevgilisi ile evlenen Fransız.

112

Bu Fransız kız, evlenme hazırlığı yaptığı sevgilisini trajik bir motosiklet kazasında kaybetti. Adamın ölümünden sonra ilginç bir karar aldı. Yakın arkadaşlarının katıldığı hüzünlü bir tören yaparak ölü sevgilisiyle evlendi.

11) Eğlence treni ile evlenen kadın.

122

Buysa lunaparktaki eğlence trenine aşık olan biri. Neredeyse tüm zamanını nişanlı olduklarını söylediği trenle geçiriyor.

12) Berlin Duvarı ile evlenen İsveçli.

132

Bu İsveçli kadın 30 yıldır Berlin duvarı ile evli olduğunu öne sürüyor. Duvar 80’lerin sonunda yıkıldığı için şu an evliliğini duvarın ayakta olan kısımlarıyla sürdürüyor.

13) Yunusla evlenen İngiliz.

142

Sırada 2005 yılında bir yunusla evlenin İngiliz Sharon Tendler var. Milyoner olan kadın bu evliliği 41 yaşındayken gerçekleştirdi. İsrail’de bir akvaryumda yaşayan yunus eşini sık sık ziyaret ediyor.

14) Köpek ile evlenen Avustralyalı.

153

Bu genç Avustralyalı ise Labrador ırkı köpeği ile nikah kıydı. Düğünlerine kendi arkadaşlarının yanısıra gelinin arkadaşları da katıldı. 20 yaşındaki adam köpeğine gerçekten aşık olduğu için evlendiğini söylüyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın En Şişman İnsanları

Polisin İnsan Muamelesi Yaparak Tutukladığı 14 Hayvan