Zengin Olur Olmaz Alacağınız 12 İlginç Ürün

Bu listede birbirinden pahalı ürünler var. Tabii çok paranız varsa hemen alabilirsiniz.

1) Karada, suda ve suyun altında gidebilen araç

13

Bu araç hem karada hem suda hem de suyun altında gidebilen bir teknoloji harikası. Siparişle çalışan firmaya 300 bin dolar tutarında bir havale yapmanız gerekiyor.

2) Yüzen ev

14

Bu ev suyun üstünde durması için tasarlanmış. 1 milyon 800 bin dolara satılan evin içi de dışı gibi güzel. İlginç olansa, yatak odası su seviyesinin altında. Yani deniz canlılarıyla birlikte uyuyorsunuz.

3) Karada ve suda giden kamyon

152

Bu kamyon hem karada hem de suda gidebiliyor. Bunu satın aldığınızda karada 140, suda ise 50 kilometre hız yapabilirsiniz.

4) Motorlu sörf tahtası

16

Bu  sörf tahtası rüzgar veya dalgaya gerek duymadan sörf yapma imkanı sunuyor. Bu eğlenceli oyuncağın fiyatı 4400 dolar.

5) Bahçe yanardağı

17

Buysa bahçesinde küçük bir yanardağ isteyenler zenginler için. 4000 dolar verdiğinizde misafirlerinize şov yapabiliyorsunuz.

6) Su altı drone’u

182

Su altı için geliştirilen bu drone uzaktan kumanda edilebiliyor. 1200 dolarlık cihaz, kameraları sayesinde su altı videoları çekmenizi sağlıyor.

7) Karada ve suda gidebilen karavan

19

Seyahat tutkunlarının bayılacağı bu karavan benzerlerinden farklı olarak suda da gidebiliyor. Yani bununla tam bir deniz-kum-güneş tatili yapabilirsiniz. Fiyatı ise 20 bin dolar.

8) Geleceğe Dönüş’teki deLorean’ın replikası

20

Bu gördüğünüz Geleceğe Dönüş filmlerinden tanıdığımız deLorean marka arabanın elektrikli versiyonu. 113 bin dolara satın alabilirsiniz ama zaman makinası özelliği var mı emin değiliz.

9) Çalışma istasyonu

21

İşte bu da dünyanın en rahat ofis koltuğu. Bunlara çalışma istasyonu deniyor. Bu konfor için ödemeniz gereken para 15 bin dolar.

10) Boksörler için antrenman istasyonu

222

7000 dolara satılan bu alet modern zaman boksörleri için. Sensörleri sayesinde vuruşlarınızın gücünü ve isabet oranını ölçüyor.

11) Hızlı koşmanızı sağlayan botlar

232

Bu özel alet sayesinde süper kahraman güçlerine sahip olabilirsiniz. Bunları giyerek hem daha hızlı koşacaksınız hem de daha yükseğe zıplayabileceksiniz.

12) Uzaktan kumandalı uçan ejderha

24

Bu uzaktan kumandalı ejderha uçuyor ve ağzından alev püskürtüyor. 60 bin dolar verirseniz sizin olabilir.

İlginizi Çekebilir

Çok Paranız Varsa Hemen Alabileceğiniz 12 İlginç Ürün

Tuhaf Savunma Yöntemleri ile Şaşırtan 7 Hayvan. Ölü Taklidi Yapan Var!